Kontakta oss

Växel

Telefon: 0456-317 70
E-post: info@ottossontruck.se


Service och teknisk support

Telefon Sölvesborg: 0456-317 72
Telefon Helsingborg: 042-223 380
Telefon Norrköping: 011-33 90 84
Telefon Vara: 0512-30 12 70
Telefon Karlstad: 070-348 20 45
E-post: service@ottossontruck.se                                                               

Försäljning

Telefon Ottosson Truck Sölvesborg: 0456-589 784
Telefon Ottosson Truck Helsingborg: 0708-399 133
Telefon Ottosson Truck Norrköping: 0708-399 935
Telefon Ottosson Truck Vara: 0708-399 106
Telefon Ottosson Truck Karlstad: 0708-399 209
Telefon Ottosson Truck Sverige: 0708-399 935
E-post: forsaljning@ottossontruck.se

Reservdelar

Telefon: 0456-317 71 alt. 0456-589 771
E-post: reservdelar@ottossontruck.se

 

Vill du veta mer?

Vill du ha mer information? Lämna din e-post eller ditt telefonnummer så kontaktar vi dig.
Alternativt så når du oss på:

Tel: 0456 - 317 71

E-post: info@ottossontruck.se

Jag samtycker till att ni behandlar mina personuppgifter. Läs mer om hur vi hanterar personuppgifter i vår  dataskyddspolicy.

För att fortsätta, godkänn gärna GDPR 

Vår personal på Ottosson Truck

Kontakta gärna vår kompetenta personal, vi tar emot samtal och sms på direkta telefonnummer. Du kan även besöka oss på vårt huvudkontor i Sölvesborg.

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg66_workerimg

Försäljningschef - Sverige
Nicklas Joelsson Björkman
0456-589 774
nicklas.joelsson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg67_workerimg

Försäljning - Skåne
David Tkaczyk
0708-399 133
david.tkaczyk@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg608_workerimg

Försäljning - Blekinge och Småland
Jonathan Altergren
0456-589 784
jonathan.altergren@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg624_workerimg

Försäljning - Västra Götaland
Peter Kling
0708-399 106
peter.kling@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg635_workerimg

Försäljning - Värmland
Klas Vangen
0708-399 209
klas.vangen@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg73_workerimg

Försäljning Begagnat/ Hyra - Sverige
Joakim Ekelund
0456-589 779
joakim.ekelund@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg367_workerimg

Marknadsansvarig
Pernilla Stenström
0456-589 777
pernilla.stenstrom@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg692_workerimg

Marknadskommunikatör
Jenny Stenberg
0456-589 776
jenny.stenberg@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg72_workerimg

Servicechef/Teknisk chef
Lars-Erik Hedberg
0456-317 72
lars-erik.hedberg@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg74_workerimg

Lagerchef
Olle Stanleysson
0456-317 71
olle.stanleysson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg633_workerimg

Lager
Jaana Mattsson
0456-317 70
jaana.mattsson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg507_workerimg

Reservdelar- Lager/Service
Timmie Åberg
0456-589 771
timmie.aberg@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg327_workerimg

Servicetekniker - Landskrona
Hans-Arne Petersson
0708-337 043
hans-arne.petersson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg370_ExImage1

Servicetekniker - Skåne
Tomas Johansson
0708-337 041
tomas.johansson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg329_workerimg

Servicetekniker - Nordöstra Skåne
Anton Håkansson
0708-399 194
anton.hakansson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg81_workerimg

Servicetekniker - Sölvesborg
Håkan Krook
0708-399 191
hakan.krook@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg80_workerimg

Servicetekniker - Verkstad Norje
Jan Nilsson
0456-317 70
jan.nilsson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg75_workerimg

Servicetekniker - Depå Nymölla
Håkan Stanleysson
0708-399 197
hakan.stanleysson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg76_ExImage1

Servicetekniker - Depå Nymölla
Håkan Hassesson
0708-399 193
hakan.hassesson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg77_workerimg

Servicetekniker - Depå Olofström
Glenn Månsson
0708-399 198
glenn.mansson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg556_workerimg

Servicetekniker - Blekinge
Mikko Westerlund
0708-399 196
mikko.westerlund@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg368_workerimg

Servicetekniker - Verkstad
Linus Åberg
0456-317 70
linus.aberg@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg623_workerimg

Servicetekniker - Verkstad
Oskar Johansson
0456-317 70
oskar.johansson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg369_workerimg

Servicetekniker - Blekinge
Rasmus Mårtensson
0708-399 136
rasmus.martensson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg615_workerimg

Servicetekniker - Norrköping
Joel Bachmann
0761-39 21 17
joel.bachmann@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg65_workerimg

VD
Bengt Joelsson
0456-589 775
bengt.joelsson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg84_workerimg

Ekonomiassistent
Robin Hermansson
0456-589 783
robin.hermansson@ottossontruck.se

Kontakt - Ottosson Truck, telefon, reservdelar, service, adress, epost, - ctl00_cph1_dcMain_po_14_dc14_pg634_workerimg

Administration/Växel
Malin Hallberg
0456-317 70
malin.hallberg@ottossontruck.se

Klicka här för att gå tillbaka

Vill du ha vårt nyhetsbrev?